Atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı

Posted by

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara nazaran, çok sayıda kamu kurum ve kuruluşlarında atamalar gerçekleştirildi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararlarına nazaran; Adalet Bakanlığında açık bulunan Adalet Müfettişliklerine Erkan Öncel, Yavuz Selim Can, Murat Dönmez, Burak Soytürk, Yunus Biçen ve Mehmet Burak Turan atandı. İsimli Tıp Kurumu Üçüncü İsimli Tıp İhtisas Konseyi; Ruh Sıhhati ve Hastalıkları Üyesi Uzman Tabip Emre Çıkaklıoğlu, Nöroloji Üyesi Profesör Tabip Ayhan Köksal ve Göğüs Hastalıkları Üyesi Uzman Hekim Hasret Saniye İçmeli vazifeden alındı.

Adli Tıp Kurumu Yedinci İsimli Tıp İhtisas Şurası Başkanlığına, Beşinci İsimli İhtisas Şurası İsimli Tıp Üyesi Uzman Hekim Caner Beşkoç atandı. İsimli Tıp Kurumu Üçüncü İsimli Tıp İhtisas Konseyi Ortopedi ve Travmatoloji Üyeliğine, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Selahattin Kuşhan görevlendirildi.

Adli Tıp Kurumu Dördüncü İsimli Tıp İhtisas Şurası Ruh Sıhhati ve Hastalıkları Üyeliğine, Sıhhat Bilimleri Üniversitesi Öğretim Üyesi Doçent Tabip Gökhan Umut görevlendirildi.

Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığında açık bulunan Diyarbakır Vilayet Emniyet Müdürlüğüne, Şırnak Vilayet Müdürü Muzaffer Akçam atandı. Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığında açık bulunan Lider Yardımcılığına Ahmet Kürşad Dosdoğru atandı. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış Alakalar Genel Müdürü Mustafa Erdoğan ise misyondan alındı. (DHA)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.