Bu Modeller Yaza Damgasına Vuracak: Yaza Çiçek Gibi Girmenizi Sağlayacak Tırnak Tasarımları

Yaza yaklaşırken tırnaklarınızın renkli ve şık görünmesini istersiniz değil mi? O zaman sizler için hazırladığımız bu tırnak trendlerine mutlaka göz atmalısınız. İşte yaza bomba gibi bir giriş yapmanızı sağlayacak tırnak trendleri!

‘Bu içerik marka iş birliği içeriyor olabilir.’ 

‘Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir. Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.’

Zıt ve parlak renkler:

Profesyonel tırnak sanatçıları bu yaz zıt ve parlak renklerin moda olacağını söylüyor!

Çok renkli tırnaklar:

Baharı temsil eden rengarenk gökkuşağı artık tırnaklara taşınıyor ve her bir tırnakta ayrı renkler bu yaz çok moda oluyor!

Bahar çiçekleri:

Yazın gelişini anımsatan çiçekler bu yaz çok popüler oluyor. Tırnaklarınız da hava gibi çiçeklensin istiyorsanız bu trendi mutlaka denemelisiniz.

Tırnak baskıları ve çıkartmalar:

Tırnak baskıları ve çıkartmalar son zamanlarda oldukça popüler. Siz de kendi tarzınıza uygun baskıları seçerek şık tırnaklara sahip olabilirsiniz.

Metalik tırnaklar:

Metalik tırnaklar ve nail artlar mutlaka sosyal medyada karşınıza çıkmıştır. Eğer çıkmadıysa bu yaz bu modelleri her yerde görmeye hazır olun.

Kirazlı nail artlar:

Baharın gelişinin en güzel simgelerinden biri olan kirazlar da bu yaz tırnaklara taşınan modellerden bir tanesi!

Pastel tonlar:

Bebek mavisi ya da şeker pembesi gibi pastel tonlar bu yaz sık karşılaşacağımız renklerden bazıları. Siz de bu renkleri french olarak ya da çiçek desenleri ile birlikte kullanabilirsiniz.

Taşlı tırnaklar:

Başta biraz garip gelebilir ancak tırnak üzerine yerleştirilen taşlar bu yılın en popüler modeli olma yolunda ilerliyor!

Soyut çizgiler:

Geçen yıl da popüler olan soyut çizgiler modasını yitirmiyor ve bu yaza da yansıyor. Tek farkı ise bu yaz daha renkli olmaları!

Renkli frenchler:

Yaz geliyor tırnaklar renkleniyor. Frenchten vazgeçemiyorsanız bu renkli modelleri mutlaka denemelisiniz.

Ombreli tırnaklar:

Ombre artık bir saç modası olmaktan çıkıyor ve tırnaklara yöneliyor. Ombre görünümlü tırnaklar ile yazın rengarenk havası tırnaklarınıza taşınıyor!

Nazar boncukları:

Elem tere fiş kem gözlere şiş sizin de hayat mottonuzsa nazar boncuk desenleri ile süslenen bu tırnakları mutlaka denemelisiniz.

Sizin için seçtiğimiz ve bu yaza damgasını vuracak diğer modellere de göz atın!

?

?

?

?

?

?

?

Bu yaza damga vuracak ojeler için buraya, tırnak stickerları için buraya tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir