Djaniny için 6 milyon euroluk teklif!

Posted by

Trabzonspor’un 2020-21 dönemi başında Al Ahli’den transfer ettiği Djaniny Semedo, Bordo-Mavililere veda edebilir. Bordo-Mavililer deneyimli golcü için astronomik bir teklif aldı. Dönem başında Trabzonspor’dan ayrılması önlenen Djaniny Semedo bu kere kulübüne harikulade bir para kazandırarak ayrılıyor.

DJANİNY SEMEDO İÇİN ASTRONOMİK TEKLİF GELDİ

Uğurcan Çakır, Abdülkadir Ömür üzere isimleri hatırı sayılır bir bedelle göndermesi beklenen Trabzonspor’da sürpriz bir gelişme yaşandı. Suudi Arabistan grubu Al Hilal, Djaniny Semedo için Trabzonspor’a tam 6 milyon euroluk teklif yaptı.

TEKNİK GRUBUN KARARI BEKLENİYOR

Djaniny Semedo’ya gelen teklif karşısında mest olan Trabzonspor, teknik yönetici Abdullah Avcı’nın kararını bekliyor. Avcı’nın onay vermesi halinde Djaniny Semedo’nun transferi resmiyet kazanacak.

ABDULLAH AVCI İKNA ETMİŞTİ

Teknik yönetici Abdullah Avcı geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada Djaniny Semedo’nun dönem başında ayrılmak istediğini lakin yanlışsız irtibatla oyuncuyu ikna ettiğini açıklamıştı.

DJANİNY SEMEDO’NUN KARNESİ

Bu dönem Trabzonspor formasıyla tüm kulvarlarda 35 maça çıkan Djaniny 11 gol, 5 asistlik performans sergiledi. Bordo-Mavililerle 2023 yılına kadar kontratı bulunan 31 yaşındaki forvetin şimdiki piyasa pahası 5,5 milyon euro.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.