Ekrem İmamoğlu’nun TikTok’ta K-Pop Kalbi Yaptığı Anlar Viral Oldu ?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun seçim dönemi için yaptığı çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim sürecinde çalışmalarını sürdüren Ekrem İmamoğlu, her gün birden fazla şehirde vatandaşlarla bir araya geliyor. Maltepe Sahili’nde kendisiyle TikTok videosu çekmek isteyen Yasemin isimli genç kızı kırmayan İmamoğlu’nun videoda K-Pop kalbi yaptığı anlar viral oldu. Gelin birlikte izleyelim!

Millet İttifakı adayının Kemal Kılıçdaroğlu olarak açıklanmasının ardından, seçim çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Bu sürece destek olan en önemli isimlerden bir tanesi de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu.

Mansur Yavaş ile birlikte farklı şehirlerde düzenledikleri buluşmalar son günlerin en çok dikkat çeken konularından biri.

Mitinglerini sürdüren Ekrem İmamoğlu bir günde birden fazla şehirde bulunmaya çalışıyor. Bu sırada kendisi ile sohbet etmek isteyen kimseyi kırmaması, sosyal medyadaki videolara yansıyor elbette.

Geçtiğimiz gün Maltepe’de vatandaşlar ile bir araya gelen İmamoğlu’nun “İstanbul’a Yeni Bir Başlangıç Buluşması” adını verdiği buluşmada birbirinden renkli görüntüler çıktı.

Miting son derece kalabalık geçmesiyle medyaya düşmüştü. Metrolar, toplu taşımalar ve Maltepe sahili dolup taşmıştı.

Maltepe mitingine katılan Yasemin isimli genç kızın son derece kibar bir şekilde Ekrem İmamoğlu’nun yanına gitmesi ve ricası üzerine birlikte video çekmeleri TikTok’ta viral görüntüler arasında yer aldı.

Videoda önce yalnızca kendini çekmeye başlayarak “Başkanım, video çekebilir miyiz?” diye müsaade isteyen Yasemin’in tatlılığına Ekrem İmamoğlu elbette hayır diyemedi. Kendisinden Kore Pop kalbi yapmasını isteyen genç kızla birlikte kameraya poz veren İmamoğlu’nun bu anları sosyal medyada K-Pop dinleyenlerin kalbini eritti.

Ekrem Başkan, ‘seni seviyorum demek’ olduğunu öğrendiği işaret için ‘Ben de. Valla biliyorum çok tatlı bir işaret. Öpüyorum, sizi seviyorum. Harikasınız.’ diyerek Yasemin’in yanından ayrıldı. Yasemin ise veda ederken Ekrem İmamoğlu’na, ‘Biz de sizi seviyoruz, görüşürüz.’ dedi.

Ardından kayda aldığı bu anları TikTok’ta “Sizce ben Ekrem İmamoğlu’na kpop kalbi öğretmiş miyimdir?” yazarak paylaştı. Ekrem İmamoğlu resmi TikTok hesabı üzerinden bu videoya Kore kalbi emojisi atmayı ihmal etmedi. Tatlı bir hareket.

216 bin 200 görüntülenme alan videoya 18 bin 200 beğeni geldi. Son dönemde siyasi isimlerin kalp yaptıkları videolar son derece gündemdeyken, Ekrem İmamoğlu’nun tek seferde K-Pop kalbi yapabilmesi takdir edildi. Videonun altı Yasemin’in güzelliği ve tatlılığına, aynı zamanda Ekrem İmamoğlu’nun bu hareketine gelen övgülerle doldu.

Yasemin’in paylaşmış olduğu bu dünyalar tatlısı videoyu şöyle bırakalım:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir