‘Irına Shayk ve Bradley Cooper tekrar bir araya gelmeyi düşünüyor’

Posted by

Baba tarafından Tatar asıllı ve Rusya doğumlu olan, yaşamını ABD’de sürdüren ünlü manken Irina Shayk, Portekizli milli futbolcu Cristiano Ronaldo ile beş yıllık ilişkisinin 2015’te sone ermesinin ardından ABD’li aktör Bradley Cooper ile aşk yaşamaya başlamıştı.

2017’de Lea adını verdikleri kızlarını kucaklarına alan Shayk ve Cooper, 2019 yılında yollarını ayırmaya karar vermişti.

“HARİKA BİR BABA”

Irina Shayk, geçtiğimiz sene aktörün babalığı hakkında ve kızı Lea ile ilgili şunları söylemişti:

“Bradley harika, tam zamanlı bir baba. Kızımız Lea’yı hiç ihmal etmiyor. Zaten Los Angeles’ta evlerimiz birbirine yakın. Kızını istediği zaman alıyor. Bradley’e çok güvendiğim için Lea onunla iki hafta tatile gittiğinde onları bir kere bile aramadım, baba kızın baş başa kalmalarını istedim. Çocuk yetiştirme konusunda da aynı fikirdeyiz ve bu konuda katıyız. Bu devirde çocuk yetiştirmek zor. Çok oyuncağı var, seçim sıkıntısı yaşıyor. Oysa benim çocukluğumda sadece bir oyuncak bebeğim vardı.”

ADI KANYE WEST İLE ANILDI

Ünlü modelin adı geçtiğimiz aylarda Kim Kardashian ile sekiz yıllık evliliği bitirme sürecinde olan Kanye West ile anılmış, ancak ikilinin ilişkisi ciddi bir boyuta ulaşmadan bitmişti.

Shayk, bir röportajında kendisine bu kısa süreli romantizmiyle ilgili soru sorulunca sinirlenip, yorum yapmayı reddetmişti. Ühlü model, “Apartmanımın kapıcısıyla flört ettiğime dair bir söylenti de çıkacak, tamam mı, anladınız mı? Sonra başka biri olacak! Bu sorduğunuz ilişkiyle ilgili kendime sakladığım bir şeyler var” demişti.

‘HUMA ABEDIN İLE AŞK YAŞIYOR’ İDDİASI

Bradley Cooper’ın ise, son olarak Hillary Clinton’ın eski danışmanı ve yardımcısı Huma Abedin ile aşk yaşadığı öne sürülmüştü. Page Six’te yer alan habere göre; çift, her ikisiyle de yakın arkadaş olan Vogue editörü Anna Wintour aracılığıyla tanışmıştı. İkili hakkında konuşan bir kaynak, “Anna kesinlikle çöpçatanlık yaptı. Bradley ile yakın arkadaşlar ve Huma’yı çok seviyor” demişti.

“BİRBİRLERİ İÇİN MÜKEMMELLER”

Hollywood’dan ismini paylaşmayan bir başka kaynak, “Bradley birkaç aydır Huma ile birlikte, ve bu konuda sessiz kalıyorlar” diye konuşmuştu. Abedin’in birkaç arkadaşına ‘yeni bir erkek arkadaşı olduğunu, ama gizemli adamın kim olduğunu söylemediğini’ de belirten kaynak, “Birbirleri için mükemmeller. İkisi de güç, politika ve insan ilişkileriyle ilgileniyor” demişti.

ESKİ AŞIKLAR BİR ARADA

Bradley Cooper ve Irina Shayk, tüm bunların ardından geçtiğimiz günlerde tropik bir tatil için tekrar bir araya geldi. 36 yaşındaki model; ayrılmalarından üç yıl sonra gerçekleşen tatillerinden fotoğraflarını kırmızı bir kalp emojisi ekleyerek, 19.2 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından paylaştı.

Shayk, peş peşe yayınladığı karelerden ilkinde kumda yatan bir domuzun yanında gülümseyerek tek başına poz verdi. Sonraki fotoğraflardan birinde ise ünlü isim, 47 yaşındaki Cooper’ın omzuna yaslanmışken görüldü.

Rus model, ayrıca kumlara çizilen bir kalp şeklinin ortasına yatarak verdiği pozla, ‘aşk yeniden mi?’ sorusunu akıllara getirdi.

“KIZININ BİR KARDEŞİ OLMASINI İSTİYOR”

Eski çiftin tatilinden sonra Page Six’e konuşan bir kaynak ise, şu ifadeleri kullandı:

Bu gerçek bir aile tatiliydi, ve iksi tekrar bir araya gelmeyi düşünüyor. Irina, kızının bir kardeşi olmasını istiyor.

Cooper’ın da buna sıcak baktığını söyleyen, ismi paylaşılmayan kaynak; “İkisi de ayrıldıklarından beri kimseyle ciddi ilişkiler yaşamadı ve ikisi de tekrar çocuk sahibi olmaya sıcak bakıyor” ifadelerini kullandı.

“ZATEN BİRBİRLERİYLE UĞRAŞMAK ZORUNDALAR”

“Birinin asla diğerini aklından çıkaramadığı Bennifer 2.0 gibi bir durum değil” diyen kaynak, sözlerine “Daha çok ‘neden olmasın?’ diye düşünüyorlar. Birlikte bir çocukları olduğu için zaten birbirleriyle uğraşmak zorundalar. İkisi de bunun hakkında düşünüyor, belki de sonunda gerçekten bir araya gelmelerinin zamanı geldi” şeklinde devam etti.

Dört yıl aşk yaşayan çiftin şimdilerde iyi geçindiği ve birbirlerinin arkadaşlığından keyif aldıkları da söylendi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.