Kuzey’in Yıldız’ı kısacık elbise giydi, gören vuruldu! ‘Seni yiyebilir miyim?’

Posted by

17 Aralık 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Aslıhan Güner, Barış Manço Kültür Merkezi’nde oyunculuk alanında eğitim aldı.

Kamera karşısına birinci sefer 2002 yılında yayınlanan Sırlar Dünyası isimli dizi ile geçen Güner, bugüne kadar sayısız projede yer aldı.

Dizi ve sinema projelerinde yer alan hoş isim, 9 Haziran 2013 tarihinde, Şefkat Zirve dizisinde tanıştığı Mert Kılıç ile evlendi.

Uzun vakittir memnun bir evliliği olan Aslıhan Güner, İsmail Demirci ile başrolü paylaştığı Kuzey Yıldızı’nda büyük bir kitleye sahip oldu.

Yıldız karakterini canlandıran ve ününe ün katan Aslıhan Güner, toplumsal medya hesabından paylaştığı son kare ile olay oldu.

Ebru Şahin ve Cedi Osman’ın Bodrum’daki düğününe eşi ile katılan Güner, pembe elbiseli kombini ile dikkatleri üzerine çekti.

2021 yılında yer aldığı Uzak Kentin Masalı dizisinden bu yana ekranda olmayan Aslıhan Güner, toplumsal medya paylaşımı ile hyaranlarına kendisini tekrar hatırlattı.

Aslıhan’ın pembe kombini

Güzelliği ve tutumların ile dikkati çeken Aslıhan Güner, evliliği ile örnek olan isimler ortasında yer alıyor.

Kendine has bir hali olan ve özel hayatını magazin basınından uzak tutan hoş isim, mesleği ile gündeme geliyor.

Ekranların sevilen yüzlerinden olan Aslıhan Güner, yakın dostları Ebru Şahin ve Cedi Osman’ı düğünlerinde yalnız bırakmadı.

Eşiyle birlikte düğüne katılan ve pembe elbisesi iel hoşluğuna hoşluk katan oyuncu için, toplumsal medya üzerinden yorum ve beğeni yağdı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.