Melih Gökçek, Kılıçdaroğlu Bölümüyle İlgili Laf Atınca Oğuzhan Uğur’dan Yüzyıllık Cevap Gecikmedi

Mevzular Açık Mikrofon programıyla siyasi isimleri ağırlayan Oğuzhan Uğur’un, bu kez Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ağırlayacak olması büyük ses getirdi. 

Ankara Eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, herkesin merakla beklediği bölüm hakkında yorum yapınca; Oğuzhan Uğur’dan ‘jelibon rezervi’ göndermesi de gecikmedi…

14 Mayıs seçimlerinde Millet İttifakı’ndan Cumhurbaşkanı adayı olan Kılıçdaroğlu’nun %50’nin altında kalması tartışmaları da beraberinde getirdi.

Tüm bu yaşananların ardından Oğuzhan Uğur, Kılıçdaroğlu’nu moderatörlüğünü yaptığı Mevzular Açık Mikrofon’a davet etti.

Kılıçdaroğlu da davete icabet etti… Hatta Cumhur İttifakı adayı Erdoğan’ı da programa davet ederek “Mertçe yüzleşelim” dedi.

Oğuzhan Uğur ise salon kapasitelerinin dolduğunu, salondaki çoğunluğun Kemal Kılıçdaroğlu ile farklı partilere mensup gençler olduğunu söyledi.

Söz konusu programın formatı da bu zaten. Oğuzhan Uğur hangi siyasi lideri ağırlıyorsa, salonun neredeyse tamamı karşıt görüşlülerden oluşuyor.

Her neyse, her konuda fikir belirtmesine alışkın olduğumuz İbrahim Melih Gökçek’ten yorum gecikmedi tabii bu tweet karşısında.

Gökçek, ‘İsim listesini yayınla inanalım’ dedi. Salondaki gençlerin karşıt görüşlü olduğuna inanmadı.

Oğuzhan Uğur’dan da Melih Gökçek’i bu yazdığına pişman edecek bir cevap gecikmedi… Uğur, Gökçek’in geçmişteki troll habere inanmasına gönderme yaptı.

Hatırlarsanız Melih Gökçek, ‘Jelibon rezervi bulundu’ haberini gerçek sanmış; bunu da canlı yayında dile getirmişti.

Ardından da yandaş A Haber’in ve Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’e ait olan Beyaz TV’nin araştıracağını da söyledi Oğuzhan Uğur.

Oğuzhan Uğur hem Melih Gökçek’i hem de Osman Gökçek’i tiye alıyor ama baba-oğul bu sevdadan vazgeçmiyor.

Oğuzhan Uğur’a yönelik söylemlerine devam ediyorlar… Siz ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir