Nilperi Şahinkaya, Burak Deniz ile mahkemede hesaplaşacak

Posted by

Ünlü oyuncular Nilperi Şahinkaya ve Burak Deniz ortasında Perşembe gecesi Adana’da hengame yaşandığına dair haberler magazin gündemine damgasını vururken Şahinkaya’dan bahse ait açıklama geldi. Şahinkaya, çıkan haberleri doğrulayarak Burak Deniz’in saldırısına uğradıklarını ve olayı mahkemeye taşıyacağını açıkladı.

AVUKATI AÇIKLAMA YAPTI

Ünlü oyuncunun avukatı Nail Gönenli yaptığı açıklamada şu satırlara yer verdi:

“Müvekkil Nilperi Şahinkaya, erkek arkadaşı ve öbür arkadaşının kelamlı ve fizikî atağa uğradığına ait haberlerin basına yansıması ve Burak Deniz isimli oyuncunun menajeri tarafından haberlerin yalanlanması sebebiyle mevzuya ait kamuoyunun bilgilendirilmesi ismine aşağıdaki açıklamayı yapma zarureti hasıl olmuştur.

‘MÜVEKKİLE KÜFREDİP ARKADAŞINA YUMRUK SALLADI’

15.09.2022 tarihinde Adana Altın Koza Sinema Şenliğinde heyet üyesi olarak yer alan Müvekkil Nilperi Şahinkaya’nın konakladığı otelde müvekkil, erkek arkadaşı ve başka arkadaşları ile bir ortadayken daha evvel hiçbir ortamda tanışmadığı Burak Deniz’in birkaç sefer masaya epey alkollü bir formda gelip müvekkil ve yanındaki erkek arkadaşına sinkaflı küfürler ettiği, ortam gerginleşince müvekkilin masayı terketmek zorunda kalması ardından gerisinden küfürlerine devam etmesi suretiyle hakaretlere maruz kalmıştır. Tıpkı vakitte ortamın gerginleşmesini engellemek isteyen müvekkilin yakın arkadaşı Deniz Akıncı’nın ortaya girmek istemesi sonucunda Burak Deniz’in kendisini darp etmek emeliyle yumruk sallaması talih yapıtı ilgili şahsın hızına gelmemiştir.

Burak Deniz tarafından müvekkil ve arkadaşlarına yönelik sinkaflı küfürleri, hakaret hareketleri ve fizikî saldırısı sebebiyle her türlü somut kanıtlarla tüm yasal haklarımızı kullanarak sürecin takipçisi olacağımızı kamuoyunun bilgisine sunarız.”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.