Podyumunun efsane hoşu Aysun Kayacı tanınmaz halde! Resmen Seda Sayan’a dönmüş

Posted by

Uzun bir müddettir yurt dışında yaşayan eski model Aysun Kayacı yıllar sonra ortaya çıktı. Kayacı’ya ilişkin olan bir fotoğraf paylaşım rekorları kırdı. Evli olmasına karşın bir mağazada gelinlik provası yapan Aysun Kayacı’nın yıllar içindeki değişimi de şoke etti. Magazine servis edilen o manzaranın ne olduğu ortaya çıktı. İşte Aysun Kayacı’nın son hali diye verilen o fotoğraf.

EVLENDİ MESLEĞİ BIRAKTI

Doktorlar dizisi ile son defa ekran karşısında çıkan Kayacı o devirler büyük bir sükse yakalamıştı. Diziden sonra 2012 yılında Efe Kapancı ile evlenen Kayacı Londra’ya yerleşerek modellik ve oyunculuğu bıraktı. Yaptığı, “Benim oyum dağdaki çobanla bir mi?” açıklamasından sonra uzun müddet konuşulmuştu.

AYSUN KAYACI’NIN SON HALİ ‘YOK ARTIK’ DEDİRTTİ

Gazeteci Bilal Özcan’ın haberine nazaran; En son 2012 yıllarında görünen Kayacı’nın şimdiki hali merak konusu olurken, yıllar sonra bir alışveriş mağazasında yakalandı. Dubai’de gelinlik provası yapan Kayacı’nın son hali ise herkeste şaşkınlık yarattı. Görenler gözlerine inanmazken, Kayacı’nın son halini Seda Sayan’a benzetenler oldu. Haberler bu istikamette çıkarken, fotoğraf aslı kısa müddette ortaya çıktı. Gerçek sahibi ortaya çıkan fotoğraftaki kişi Bulgar model Bulgar asıllı Paula Erika ilişkin.

İŞTE AYSUN KAYACI’NIN SON HALİ DİYE VERİLEN O FOTOĞRAF

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.