Real Madrid Teknik Yöneticisi Carlo Ancelotti, Eden Hazard’ın geleceği hakkında konuştu

Posted by

La Liga devi Real Madrid’de yaşadığı sakatlıklar nedeniyle 66 maç kaçıran Eden Hazard’ın geleceği belirli oldu. Eflatun-beyazlıların teknik yöneticisi Carlo Ancelotti, Belçikalı yıldızın kendini gelecek dönem ispatlayacağını söyledi.

“HAZARD’IN PLANI BELİRLİ: KALACAK”

Yarın oynanacak Cadiz maçı öncesinde İtalyan çalıştırıcı basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Eden Hazard’ın Cadiz karşısında baht bulma ihtimaliyle ilgili Ancelotti, “Büyük ihtimal… Çok fazla maç var, yorgunluk var. Rotasyon olacak. Herkesin bahtı olacak. Büyük ekiplerde olmak herkes için zordur yalnızca az oynayan oyuncular için değil. Bence oynanan dakikalar, kalite kadar kıymetli değil. Bu dönem için Rodrygo’yu örnek verebilirim. Çok oynamadı lakin kalitesini gösterdi” dedi.

Hazard’ın kadrodan ayrılma ihtimali hakkında konuşan 62 yaşındaki teknik yönetici, “Konuşmadık. Hazard’ın planı muhakkak: Kalacak ve kendi kalitesini göstermek için elinden geleni yapacak. Burada kalarak kalitesini kanıtlamak istiyor. Son vakitlerini yeterli geçirmedi” tabirlerini kullandı.

2019 yılında Chelsea’den 115 milyon Euro’ya transfer edilen Eden Hazard 65 maçta forma giydi ve 16 gole tesir etti.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.