Güney Kore TV’sinde Yer Alan Altcoin Uçtu: Satış Hazırlığı Başladı!

Mixtrust (MXT), altcoin alanında çığır açan bir hamleyle 17 Ekim’de Blockchain projesinin son teknoloji ürünü dijital cüzdanını “Korea Economic” TV kanalında tanıttı. Bu özel rapor, küresel dijital kimlikleri ve varlıkları güvence altına almak için dijital cüzdanlarına gelişmiş biyometrik ve yapay zeka teknolojisi ekleyen MixTrust’a dikkat çekti. Bu gelişme balinaların da ilgisini çekti ve yakın zamanda yüklü miktarda MXT, borsalara aktarıldı. Diğer yandan MXT’nin fiyatı, yüzde 10’un üzerinde yükseliş yaşadı. İşte detaylar…

Altcoin projesi, Güney Kore kanallarında yer aldı

Yakın zamanda, ilginç bir gelişme gündeme geldi. Bir altcoin projesi olan Mixtrust, Güney Kore’deki bir ekonomi kanalında tanıtım gerçekleştirdi. Tanıtıma göre MixTrust’ın misyonu sadece altcoin bir cüzdan sunmanın ötesine uzanmakta. Zira Web3 evrenindeki en profesyonel finansal platform olmayı hedeflemektedirler. MixID, MixBank ve MixGPT’nin tanıtımı, Blockchain alanındaki kullanıcı deneyimini yeniden tanımlamaya yönelik çok yönlü bir yaklaşımı ifade etmektedir.

  • MixID: Bu özellik Müşterini Tanı (KYC) sürecinde, DeFi protokolünde ve merkezi olmayan ticaret platformlarında çok önemli bir rol oynamaktadır. Verimli, güvenli ve güvenilir hizmetleri garanti ederek kullanıcılara Web3 girişimlerinde gönül rahatlığı sunar.
  • MixBank: Bu bileşen, Web3 dünyası için özel olarak tasarlanmış bir dizi finansal hizmet sunacak ve ekosistemin finansal altyapısını güçlendirecektir.
  • MixGPT: Yapay zeka destekli bir araç olan MixGPT, Web3 alanında benzeri görülmemiş bir kolaylık ve güvenlik sağlayarak kullanıcı deneyimini geliştirmeyi vaat ediyor.

Upbit MXT mevduatlarında artış gördü

18 Ekim’de kripto para meraklıları ve analistler, yeni oluşturulan Upbit ile ilgili birden fazla hesabın sadece üç gün içinde 1,3 milyar MXT (2,08 milyon dolara eşdeğer) yatırdığı haberiyle çalkalandı. Upbit para yatırma cüzdan adresi, 0x46e ile başlayan adres altında 500 milyon MXT (yaklaşık 800.000 dolar) ve 0x64e ile başlayan adres altında 800 milyon MXT (yaklaşık 1,41 milyon dolar) barındırarak en büyük altcoin adresi olarak ortaya çıktı. Upbit’e yapılan bu MXT yatırımı akını, MixTrust projesine olan ilginin ve yatırımın arttığını gösteriyor. Kripto para yatırımcıları ve traderları, kripto varlık ekosisteminde ilgi görmeye devam ettiği için MXT’yi beklentiyle izliyor.

MXT fiyatı yükseliş yaşadı

Bu arada, MXT’nin değeri son 24 saat içinde %13,31’lik bir artış ve son yedi günde %26,02’lik önemli bir artışla etkileyici bir yükselişe tanık oldu. Şu an itibariyle MXT, yaklaşık 0,00171039 dolardan işlem görüyor. Mixtrust (MXT), hem Güney Kore televizyonundaki dijital cüzdanının tanıtılması hem de Upbit’teki önemli girişler sayesinde altcoin alanında önemli bir etki yaratmış gibi duruyor. Yazıyı sonlandırmadan önce, bu kripto para projesinin hacminin düşük olduğunu belirtmekte fayda var. Ayrıca şimdiye kadar daha geniş bir şekilde gündemde yer almadı. Bu nedenle yatırımcıların dikkat etmesi gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx