Meizu’nun yeni kablosuz kulaklığı tam bir fiyat performans canavarı çıktı!

Teknoloji devi Meizu, PANDAER Air adı verilen ve sadece 35 gram ağırlığındaki gerçek kablosuz bir kulaklık serisini piyasaya sürdü. Cebinize sığabilecek kadar hafif olan bu kulaklıkların fiyatları da oldukça cazip. Piyasaya ilk çıkış fiyatı sadece 149 yuan yani yaklaşık 20 dolar. Bu kulaklık serisi, şu an itibariyle Çin’deki Jingdong platformunda tüketicilere sunulmuş durumda.

Meizu PANDAER Air, tasarımıyla dikkat çekiyor. Gri bir “mikro-kum dokusu”nun üzerine yerleştirilmiş olan turuncu renk şeması, kulaklıklara benzersiz ve çarpıcı bir görünüm kazandırıyor.

Ses kalitesi açısından bakıldığında PANDAER Air’ın diğer birçok kulaklıktan öne çıktığını görebiliyoruz. “PEEK+wool paper” malzemeden üretilmiş 13 mm büyük bir dinamik bobini olan kulaklıklar, iyi bir orta frekans tepki yeteneğine sahip. Bu özelliği sayesinde fazla titreşimi etkili bir şekilde azaltıp, orta bas ses performansını artırıyor. Genel olarak bakıldığında ise bu kulaklıklar, kullanıcılarına yumuşak ve saf bir dinleme deneyimi sunuyor.

Meizu’nun yeni kablosuz kulaklığı tam bir fiyat performans canavarı çıktı!

Pil ömrü konusunda da oldukça iddialı olan PANDAER Air, şarj kutusu ile birlikte 25 saate kadar müzik dinleme süresi sağlıyor. Her bir kulaklık tek başına ise 7 saat boyunca kullanılabiliyor.

Meizu’nun bu yeni kablosuz kulaklık modeli, ses kalitesi ve pil ömrünün yanı sıra çeşitli işlevler sunuyor. Flyme anlık açılır penceresi özelliği sayesinde uyumlu cihazlarla hızlı eşleştirme imkanı sağlıyor. Ayrıca, arka plan gürültüsünü azaltarak gelişmiş çağrı kalitesi sunan Çevresel Gürültü İptali (ENC) özelliği mevcut. Kulaklıklar, istikrarlı ve verimli kablosuz bağlantı için Bluetooth 5.3’ü kullanıyor. PANDAER Air’ın en belirgin özelliklerinden biri ise dokunmatik kontroller. Bu sayede kullanıcılar, kulaklıkları dokunarak ses oynatma ve diğer işlevleri kolayca yönetebiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx